Anasayfa / ÜRÜNLER & HİZMETLER / Gece Görüş Teknolojileri
   Geri   

Gece Görüş Teknolojileri

PHOTONIS, Dünyanın önde gelen gece görüş tüpü ve CMOS sensörü üreticilerindendir.

 

INTENSTM serisi gece görüş tüpleri Dünyadaki mevcut gece görüş sistemlerinin %99 u ile uyumludur ve mevcut sisteminizi sadece tüp değiştirerek "4. Jenerasyon" olarak adlandırılan gece görüş seviyesine çıkarır. Çok hızlı autogating, çok yüksek FOM değeri, azaltılmış hale görünümü (reduced halo), her iklimde kullanılabilme özelliği, çok uzun tüp ömrü sayesinde kullanıcıya "adil olmayan" avantaj sağlar.

 

NOCTURN serisi kameralar PHOTONIS firmasının ürettiği ve eşi olmayan bir CMOS sensörü sayesinde 2 mlux lük çok düşük ışık seviyelerinde bile net görüntü verebilen sistemlerdir. Gece görüş sağlayan termal görüş özellikli diğer kameraların tüm dezavantajlarını ortadan kaldıran NOCTURN kameraları sayesinde yüz tanıma, plaka okuma, pencere/cam arkasından çekim yapma, pencere/cam içini görme, gece ve gündüz tek kamera ile görüntü alma gibi büyük avantajlar sağlanır. Küçük boyutları, CS lens adaptörü, beş ayrı çıkış sistemi sayesinde kolaylıkla her ortamda kullanılabilir.

NOCTURN kameralar lens hariç ve OEM olarak satıldığı gibi çeşitli üreticiler tarafından farklı uygulamalar için tasarlanmış sistemler oalrakta alınabilir. Araç içi ya da dışı kamera, zırhlı araçlar için kameralar, silah üstü görüş sistemleri gibi bu farklı uygulamalarıda DEKA sizlere sunmaktadır.

 

 

 

 +90 312 242 23 89 
  
 info@dekateknoloji.com
Tüm Hakları Saklıdır 2014 Deka Teknoloji